Maty zewnętrzne i wewnętrzne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę pełnej obsługi w zakresie produkcji i serwisu mat zewnętrznych i wewnętrznych.

Każdą naszą realizację rozpoczyna spotkanie z naszym przedstawicielem w celu poznania Państwa oczekiwań, tylko w takim przypadku możliwe jest przygotowanie pełnej, satysfakcjonującej Klienta oferty. W zakresie usług serwisowych zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę od dostarczenia mat, poprzez terminowe ich wymiany, pranie i suszenie na przygotowaniu i magazynowaniu do kolejnych wymian kończąc.

Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji reagując na wszystkie Państwa prośby i sugestie.

Przedstawione na stronie opisy dotyczą tylko niewielkiego wycinka produktów oferowanych przez naszą firmę. W celu spełnienia Państwa wszystkich oczekiwań prosimy o kontakt z nami.

Maty zewnętrzne:

Maty ażurowa

Maty ażurowe wykonane z najwyższej jakości 100% gumy , odpornej na ekstremalne warunki atmosferyczne. Właściwości antypoślizgowe maty są zachowane w przedziale temperatur Od -30°C do +70°C zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Dzięki wypustkom na spodzie maty zagwarantowana jest wysoka przyczepność nawet na śliskich powierzchniach.

W celu zwiększenia właściwości czyszczących maty zalecamy montaż kolorowych szczotek zwiększających ich estetykę.

Maty ażurowe można zamontować w przygotowanych do tego celu wypustach posadzki lub niezależnie, przy zamówieniu istnieje możliwość doklejenia najazdów gumowych minimalizujących ryzyko potknięcia
i ułatwiających podjazd dla rowerów, wózków.

Na indywidualne zamówienie proponujemy Państwu wykonanie mat z kolorowym logo lub wzorem specjalnym.

Maty aluminiowe

Systemy mat aluminiowych zaprojektowano tak aby zminimalizować ilość zanieczyszczeń wnoszonych do wnętrza budynku.

Proponujemy Państwu profesjonalny dobór systemu tak aby zmaksymalizować jego skuteczność w zależności od natężenia ruchu i charakteru Państwa obiektu.

Maty wewnętrzne:

Maty wejściowe

Maty wejściowe charakteryzują się bardzo dużą trwałością i zdolnością do zatrzymywania zanieczyszczeń, taka charakterystyka sprawia, że są to maty idealne do miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak wejścia do budynków, hole, korytarze, windy.

Dzięki gumowym podkładom i specjalnie dobranym włóknom maty posiadają właściwości antypoślizgowe i antystatyczne. Szeroki wybór kolorów, odpornych na blaknięcie, pozwoli na dopasowanie mat do każdego wnętrza.

Systematyczne pranie mat wejściowych zapewni im maksymalne wykorzystanie ich właściwości przez długi czas. Maty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

Logomaty

Logo mata to spersonalizowana mata posiadająca wyśmienite właściwości użytkowe. Indywidualnie przygotowana mata z logo, napisem, czy grafiką sprawdzi się jako wsparcie przy budowaniu wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej, czy jako reklama na podłodze.

Jednocześnie logo mata utrzymuje czystość i higienę. Świetnie zatrzymuje zabrudzenia oraz wodę i zapobiega przed nadmiernym rozprzestrzenianiem się zanieczyszczeń w budynku. Mata jest również antypoślizgowa i antystatyczna. Spód maty wykonany jest z gumy nitrylowej i dodatkowych wypustek zapobiegających przesuwaniu się maty. Ograniczone zostaje ryzyko poślizgnięcia się. Jako mata o właściwościach antystatycznych niweluje nagromadzony ładunek elektryczny. Logo mata nadaje się na ogrzewane podłogi.

Systematyczne pranie logo mat zapewni im maksymalne wykorzystanie ich właściwości przez długi czas. Maty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

W swojej ofercie posiadamy również m.in. maty:

– Schodowe
– Basenowe
– Antyzmęczeniowe
– Stanowiskowe
– Dezynfekujące

Zakres działalności

Nasze kompetencje obejmują działania w obszarach:

Zapraszamy do współpracy!

Aktualności

Newsletter

Dopisz się aby otrzymywać najświeższe informacje, korzystać z ofert specjalnych oraz brać udział w ekskluzywnych promocjach.

© 2016 by Erykon - Created by S+R